My Free Zoo Top!
Česká republika

Bezplatné upjers online zoo hry

Máte rádi zvířata? V současné době, kdy jsou dobré životní podmínky zvířat a jejich ochrana stále důležitějšími tématy, se zoologické zahrady dostávají do klíčového postavení, aby mohly něco změnit. Ohrožená zvířata mohou v zoo najít útočiště a návštěvníci se mohou dozvědět o ohromující rozmanitosti, kterou tato planeta nabízí.

Zoo hry od upjers, My Free Zoo a MyFreeZoo Mobile to posouvají o krok dál.

Tady si můžeš vytvořit svou virtuální zoologickou zahradu snů s více než 300 druhy zvířat. Široký výběr ohrad, dekorací a dalších prvků ti umožní vytvořit zcela unikátní prostředí.

Přehled hlavních výhod My Free Zoo

• Dlouhodobé potěšení ze hry díky pravidelným updatům

• Neuvěřitelné možnosti úprav dle vlastního přání

• Překrásně vytvořená grafika a animace

• Poutavé možnosti spolupráce s dalšími hráči díky funkcím organizací a přátel

• Záplava exotických a unikátních zvířat, která je možné sbírat, chovat a pečovat o ně

Každé nové zvíře a dekoraci ti pomůže přilákat do tvé zoo další návštěvníky, jejichž rozmanité touhy lze uspokojit vybavením, jako jsou obchody se suvenýry a vozíky s nápoji.

Tyto funkce pokládají základy, na kterých můžeš plynule stavět a vylepšovat svou zoo, pečovat o překrásná zvířata a účastnit se záchranných projektů chovem ohrožených druhů zvířat a zajišťováním jim domova ve tvé bezplatné online zoo hře.

x

My Free Zoo

Pro hraní z domova doporučujeme herní prohlížečovou klasiku My Free Zoo – online prohlížečovou verzi zoo hry a největší rozmanitostí zvířat.

Přes 300 různých druhů, od agamy až po žraloka, mohou najít domov ve zvlášť uzpůsobených ohradách s různými biomy, specializovaných budovách, jako jsou akvária a voliéry, a regionech, jako je květinová louka nebo polární park.

Vedle roztomilých zvířat a svérázně nakresleného prostředí nabízí My Free Zoo široký výběr vzrušujících herních prvků. Je to třeba péče o potřeby tvé hostů, kteří v této online zoo hře hrají důležitou roli, nebo design cest, které pokládáš mezi ohradami, stavba obchodů a využití investic tvých příjmů pro růst tvé zoologické zahrady.

Nuda mezi možnosti hry My Free Zoo nepatří i díky systému úkolů. Bezpočet velmi různorodých misí ti zajistí dlouhodobé cíle, takže vždy budeš mít o co usilovat.

Ale není to ani o samotě. Funkce organizací a přátel ti umožní spolupracovat s dalšími hráči, dosahovat společných cílů a vyměňovat si nápady pro úspěšné a překrásné zoologické zahrady.

S tvými úlohami ti ulehčí zaměstnanci; zatím, co jsi offline, postarají se o tvá zvířata a zajistí, že tvá zoo bude uklizená. Speciální regiony, jako je dětská farma a zvěřinec zajistí podmanivý herní zážitek, který tě bude bez ustání bavit dlouhé hodiny!

x

MyFreeZoo Mobile

Milovníci zvířat na cestách nezůstanou s prázdnou. Máme pro vás to pravé: MyFreeZoo Mobile!

Optimalizováno pro mobilní hru, můžete si užít velký výběr zvířat, dekorací a úkolů. Pečujte o zvířata a chovejte je a starejte se o potřeby svých návštěvníků. Možností se meze nekladou!

Samostatná zoo herní aplikace MyFreeZoo Mobile ti umožňuje hrát si kdekoliv – v čekárně, na autobusové zastávce nebo ve frontě v obchodě – a uniknout do své virtuální zoo.

Hru, která je k dispozici v Apple Store a Google Play Store, si můžeš zdarma stáhnout a ponořit se přímo do svého zážitku v zoo na svém smartphonu nebo tabletu se systémem iOS či Android.

Ať už doma u počítače s online verzí hry na budování zoo My Free Zoo v prohlížeči, nebo se samostatnou aplikací MyFreeZoo Mobile na tvém mobilním zařízení (iOS nebo Android): Roztomilá kreslená zvířátka se těší na tvou návštěvu!

x
Tvá vlastní zoologická zahrada! Tisíce možností!
Zvol z mnoha legračních a exotických zvířat!
Začni hrát!
Login:
Zapomněl jsi heslo?
Začni hrát! Fórum Cesta ke hře
Zoo hry Zoo hry v prohlížeči Úplně zdarma
MyFreeZoo Mobile
PodporaČasto kladené otázkyFórumImpressumOchrana osobních údajůPravidla a podmínky
Ještě více bezplatných her najdeš na Upjers.com
?>