My Free Zoo – Herní zážitek pro celou rodinu

Browsergames  von Upjers

Herní výlet do My Free Zoo

Zde můžete něco zažít! V nové online hře My Free Zoo Bamberského vývojáře a publishers Upjers si postavíte svou vlastní zoologickou zahradu – My Free Zoo. Krok za krokem postavíte svůj úplně vlastní zoo. Konstrukční možnosti hry My Free Zoo jsou velmi různorodé.


My Free Zoo

Fascinace zoologické zahrady

My Free Zoo je bezplatná hra se směsi stavební hry a simulace zoologické zahrady, při které si můžete postavit své vlastní My Free Zoo.

Zvířata v zoologické zahradě

My Free Zoo nabízí velkolepý výběr zvířat. Začíná to se zajícem, ovcí a prasetem. Následované exotickými zvířaty jako třeba klokanem, nosorožcem a plameňákem.

Dejte nový a pohodlný domov na různých exotických zvířat!
Zvyšte svou zoo s mnoha různými zvířaty
Booster Pack vám pomůže budovat větší zoo
Papoušek v My Free Zoo

Funkce hry My Free Zoo

Vaše první úloha je dostat do zoologické zahrady 5 návštěvníků najednou. Jen tak se dá park zachránit. Aby jste nalákaly do zahrady co nejvíce návštěvníků, tak stavíte chodníky, ohrady do kterých umístíte zvířata a nabízíte návštěvníkům občerstvení. Čím déle vystavujete a rozšiřujete vaši zahradu, tím lépe se vyznáte. Takto se dozvíte, že spokojené zvířata přitáhnou více návštěvníků do vašeho My Free Zoo.

Rozmanité Free Zoo

V této zoologické zahradě je zaručená ne jen rozmanitost zvířat! V browserové simulační hře My Free Zoo stavíte svou vlastní zoologickou zahradu. Samozřejmě začnete jako malý provozovatel zoo s více-méně zajímavými zvířaty. Ale od ohrady se zajícem se rychle vyvinete dále. K tomu máte na výběr 6 různých ohrad. Přes luční, lesní, skalní, savaní ohrady až po džungli a led. A i rozmanitost zvířat se ve Free Zoo časem rozvine. Páv, želva a bison je k dostání, tak jako zebra, surikata a velbloud. O vaše Free Zoo zvířata se můžete starat, krmit je a hrát si s nimi. Čím lépe se bude vašim zvířatům dařit, tím více návštěvníků do vaši zahrady přijde.

Zvířata My Free Zoo čeká na vás
Vytvořit nejlepší zoo na světě!

Hrát zdarma s Upjers

Tyto hry můžete využít zcela zdarma. Od roku 2006 vyvíjí Bamberská vývojářská firma online-her, Upjers hry v prohlížeči. To jsou online hry, které se dají hrát v internetu přes prohlížeč a není zapotřebí downloadů nebo instalace. Ke krásným a barevným hrám od Upjers patří i Free Zoo simulace.

Forum - My Free Zoo