My FreeZoo – Herní zábava v prohlížeči

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Zvířecí zábava ve Freezoo

V My Free Zoo vás očekává velká zvířecí zábava. V této barevné online-hře se vžijete do role ředitele zoologické zahrady. Stavíte svůj vlastní Free zoo, to je vaše úplně vlastní zoologická zahrada ve které máte mnoho možností a zábavy tuto velice krásně vystavět a stále dělat pro vaše návštěvníky atraktivní.


My Free Zoo

Freezoo, který velice nadchne

S pestrou hratelnosti a výborným konceptem hra My Free Zoo přesvědčuje na celé linii hráče každého věku.

Herní idea Free zoo hry

U hry My Free Zoo se jedná o hře se směsí simulace zoologické zahrady a vybudování. Idea hry: Stavíte a zprostředkujete své vlastní Freezoo.

Dejte nový a pohodlný domov na různých exotických zvířat!
Zvyšte svou zoo s mnoha různými zvířaty
Booster Pack vám pomůže budovat větší zoo
Papoušek v My Free Zoo

Funkce Free zoo hry

V My Free Zoo máte k dispozici mnoho zábavných funkcí. Cíl hry je postavit úspěšnou zoologickou zahradu, kterou vaši návštěvníci budou milovat. Abyste tohoto cíle dosáhly, tak se musíte pečovat o vaše zvířata. Protože, čím štastnější vaše zvířata jsou, tím štastnější jsou vaši návštěvníci. To, vám naopak zajistí příjem. S těmito penězi si pak můžete koupit různé věci a takto vylepšit vaši zoologickou zahradu.

My Free Zoo – Oblasti Freezoo hry

V My Free Zoo existují různé oblasti. Hlavní oblast ve které probíhá hlavní děj hry je samozřejmě Freezoo ze svými ohradami a zvířaty. Samozřejmě můžete sami rozhodnout jaký druh ohrad chcete postavit. Takto máte během hry k dispozici tyto druhy ohrad: Luční, lesní, skalní, savaní, džunglová, vodní a lední ohrada. K tomu můžete ve Freezoo hře postavit různé stánky jako třeba kavárnu, občerstvení s nápoji, hamburgerový stánek a stánek s plyšovími hračky – možnosti budov jsou rozmanité. Ale i u kytek, keřů a stromů je velmi velká rozmanitost. Od fialek přes tulipány až k jiřinám a růžím.

Zvířata My Free Zoo čeká na vás
Vytvořit nejlepší zoo na světě!

Upjers-hry: Zažít zdarma

Bezplatné online hry – na tuto oblast se Bamberská vývojářská firma her Upjers už specializovala v roce 2006. Milióny lidí po celém světe hrají tyto barevné online hry, které se dají hrát přímo v prohlížeči. K tomu patří i zábavná Free zoo hra My Free Zoo.

Forum - My Free Zoo