My Free Zoo – Zvířecí hra v prohlížeči

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Hra v prohlížeči

Tato hra v prohlížeči dělá jednoduše zábavu. Je řeč o barevné zoo hře My Free Zoo. V této bezplatné hře v prohlížeči stavíte svou vlastní zoologickou zahradu. Postavíte ohrady, pečujete o zvířata, krmíte a hrajete si s nimi. K tomu si v hry online My Free Zoo vyzdobíte vaši zahradu s rostlinami, keři, stromy, lavičkami a jinými dekoračními předměty.


My Free Zoo

My Free Zoo – Tvé vlastní zoo

V barevné online hře My Free Zoo začínáte jako ředitel zoo a tímto dobrodružství začíná. Staráte se a vystavujete své vlastní My Free Zoo.

Velmi pestrá herní zábava

Možnosti vyzdobit vaši zoologickou zahradu jsou velice rozmanité. Takto vám tato hra v prohlížeči zaručuje trvalou zábavu ve hře.

Dejte nový a pohodlný domov na různých exotických zvířat!
Zvyšte svou zoo s mnoha různými zvířaty
Booster Pack vám pomůže budovat větší zoo
Papoušek

My Free Zoo – Oblasti hry

Jako hra v prohlížeči vám stojí v My Free Zoo mnoho skvělých funkcí k dispozici. Ta nejdůležitější věc ve hře je samozřejmě stavět ohrady. Do těchto můžete umístit zvířata. Čím lépe se budete o své zvířata starat, tím lépe se budou cítit. Kliknete-li na jedno zvíře, tak je vám zobrazený přehled ve formě symbolu úsměvu. Zelený úsměv signalizuje v online hře, že jsou velmi šťastné a nic nepotřebují.

My Free Zoo – Detaily ke hře v prohlížeči

Zábavná hra My Free Zoo v prohlížeči se třpytí svými pestrými funkcemi, tak jako hezkými detaily. To hlavně platí pro grafiky a herní mechaniku. Takto půvabně navržené zvířata jsou charakterizovány jejich roztomilou prezentací, stejně jako hezkými flash animacemi. Opice se pořád drbe pod paží, klokan poskakuje a prasata se válí na zemi. I když je celé My Free Zoo vidět jen částečně, tak přesto u vývoje ležel fokus na krásných grafikách a hodně detailů. Tento aspekt podporuje celou presentaci této hry v prohlížeči velmi positivně.

Zvířata My Free Zoo čeká na vás
Vytvořit nejlepší zoo na světě!

Zdarma: Upjers hry online

Hry jsou velká vášeň společnosti Upjers z Bamberku. Od roku 2006 vyvíjejí Horní Frankové hry v prohlížeči. To jsou online hry, které se můžou hrát zdarma a přímo v prohlížeči bez jakýchkoliv downloadů nebo instalací. K nabídce her od Upjers patří i online hra My Free Zoo.

Forum - My Free Zoo