My Free Zoo – Fascinovaná hra se zvířaty

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Barevná online hra se zvířaty

Roztomilí klokani, vesele skákající opice a spokojené prasata válející se v bahně – to vše vám nabízí pestrá online hra My Free Zoo. My Free Zoo patří do skupiny online her se zvířaty. Jeden z cílů této hry v prohlížeči je, co nejlépe pečovat o vaše zvířata.


My Free Zoo

Zábava v online hrách se zvířaty

My Free Zoo ti přinese dobrou zábavu se zvířaty v internetu. S napínavými úlohami a s výbornou mechanikou hry se tato hra hodí pro všechny hráče každého věku.

My Free Zoo idea

Centrální idea za online hrami se zvířaty jako je My Free Zoo je: Postav svou zoologickou zahradu, ozdob ji a starej se o ni co nejlépe.

Dejte nový a pohodlný domov na různých exotických zvířat!
Zvyšte svou zoo s mnoha různými zvířaty
Booster Pack vám pomůže budovat větší zoo
Papoušek v My Free Zoo

Online funkce zvíře

Největší díl online her se zvířaty jsou jejich funkce. My Free Zoo, hra v prohlížeči nabízí mnoho různých funkcí a možností hrát. K tomu patří i seznam s kamarády. Zde se pak můžete přímo ve hře bavit a navzájem informovat o vašem stavu zahrady, tak jako se dohromady podílet na úlohách. K tomu můžete navštívit navzájem vaše zahrady, pomoct si a dostat za odměnu hvězdy.

My Free Zoo – Takto můžete hrát

Online hry se zvířaty jsou s jejich herní koncecí přístupné širokému publiku. Jako srandovní hra v prohlížeči se My Free Zoo hodí jako zábava pro celou rodinu. Hry se zvířaty hraje naprosto každý velmi rád. Účast ve hře je velmi jednoduchá. Vše co potřebujete je internetové připojení a funkční emailovou adresu. Jsou-li tyto předpoklady splněné, tak můžete ihned začít hrát. V tutoriálu, takže k začátku hry, se dozvíte které funkce jsou velmi důležité a jak můžete hrát hru. Dozvíte se jak umístíte ohrady, jak a kde koupíte zvířata, jak se o ně starat a jak dále můžete vybudovat vaši zoologickou zahradu.

Zvířata My Free Zoo čeká na vás
Vytvořit nejlepší zoo na světě!

Upjers-hry: Zážitek ve hře zdarma

Hravě vstoupit do nápaditých zemí a to vše zdarma – Tento jedinečný zážitek vám nabízí hry od Upjers. Od roku 2006 programuje Bamberský vývojář Upjers hry v prohlížeči. K tomu spadá i online Hra se zvířaty My Free Zoo. Milióny lidí po celém světě hrají online hry z Bamberku.

Forum - My Free Zoo