Me Free Zoo – Zvířecí zábava na internetu

Browsergames  von Upjers

Účastnit se hry My Free Zoo

Ve srandovní online hře My Free Zoo stavíte své vlastní zoo. Je to váš Free Zoo, vaše úplně vlastní zoologická zahrada. Vy rozhodujete o tom, jak bude vaše zahrada vypadat. Možnosti k vybudování jsou velmi rozličné. Vy rozhodnete jaký provoz ve vašem zoo bude.


My Free Zoo

My Free Zoo – Individuální zoo

Zde jste vašim šéfem zoo. V My Free Zoo řídíte jako ředitel vaše vlastní zoo. Jak a co vybudujete záleží jen na vás.

Herní zábava

My Free Zoo vám jako hra v prohlížeči nabízí opravdu výbornou zábavu. Objevte jedinečné výhody a rozmanitost hry My Free Zoo.

Dejte nový a pohodlný domov na různých exotických zvířat!
Zvyšte svou zoo s mnoha různými zvířaty
Booster Pack vám pomůže budovat větší zoo
Papoušek v My Free Zoo

My Free Zoo – Funkce

Tohle je jádro hry My Free Zoo: Mnoho funkcí. Ve velmi zábavné a srandovní online hře My Free Zoo na vás čeká mnoho pestrých funkcí. Jen vy rozhodnete jaké funkce chcete použít a využít. Tohle jsou třeba automatické krmení a pečování o zvířata nebo zahradu. Nebo také hrát spolu s kamarády a navzájem si pomáhat. A nebo vyzdobit zahradu překrásnými dekoraci, křovím, stromy a květinami.

My Free Zoo – Rozmanitost je zaručena

Me Free Zoo – to znamená plná rozmanitost. V pestré online hře se vžijete do role jednoho ředitele zoologické zahrady a stavíte svou vlastní zoologickou zahradu, My Free Zoo. V celé hře je permanentně zaručena rozmanitost. Takto se můžete vždy rozhodnout a změnit styl vaši zahrady nebo kompletně obnovit celé zoo. Jestli lesní ohrada, savana, jestli páv, zebra nebo klokan, kamenná nebo travnatá cesta... to vše rozhodnete vy. K tomu můžete pozvat kamarády a navzájem si pomáhat v zahradě. Za to dostanete malé dárky a samozřejmě se můžete nechat inspirovat jinými hráči jak nejlépe si postavit zoologickou zahradu.

Zvířata My Free Zoo čeká na vás
Vytvořit nejlepší zoo na světě!

Bezplatné hry od Upjers

Hra My Free Zoo je jedna z mnoho online her Bamberského vývojáře Upjers, který vyvíjí hry v prohlížeči už od roku 2006. A to s velkým úspěchem. Jen tak je to možné, že milióny hráčů po celém světě hrají online hry od Upjers. K tomu patří i oddychová simulační hra My Free Zoo.

Forum - My Free Zoo