Zvířecí rozmanitost a oddech

Browsergames  von Upjers

My Freezoo – Zábava ve hře My Free Zoo

V zábavné hře v prohlížeči My Free Zoo stavíte svou vlastní zoologickou zahradu. Vaši zahradu si můžete vystavit a vyzdobit dle vašich představ. K tomu je online hra My Free Zoo velmi zábavná a ideální k oddechu. Máte možnosti umístit si různé zvířata do ohrad a pečovat o ně. Samozřejmě si nepřetržitě můžete vystavovat vaše zoo.


My Free Zoo

My Freezoo – Hra plná s detaily

Díky své podrobném vývoji vám hra My Free Zoo nabízí mnoho možností a skvělý zážitek ve hře. Je to hra pro mladé i staré.

Koncept hry

Herní koncept hry My Free Zoo obsahuje komponenty obsažené v simulačních hrách, stejně jako působivé designové prvky.

Dejte nový a pohodlný domov na různých exotických zvířat!
Zvyšte svou zoo s mnoha různými zvířaty
Booster Pack vám pomůže budovat větší zoo
Papoušek v My Free Zoo

Funkce hry My Free Zoo

Hlavní vlastnosti her v prohlížeči jsou takzvané features. To jsou funkce hry které dají hráči různé možnosti hrát hru a přinesou ho krok po kroku dále k cíli. V My Free Zoo může třeba každý svou zahradu vyzdobit keři, stromy nebo květinami ale i s praktickými zařízení jako třeba toalety. Tyto věci nejsou jen barevné ale přinesou hráči i body.

Oblasti zoologické zahrady ve hře

Hlavní oblasti v My Free Zoo jsou ohrady. Zde hráč zásobuje své zvířata a stará se o ně. Dle levelu to můžou být zajíci, zebry, nosorožci, lvi, krokodýli a mnoho víc. Čím lépe se vaše zvířata cítí, tím více návštěvníků navštíví zoologickou zahradu a tím více se dá vydělat na další rozšíření nebo vylepšení vaši zahrady. Záleží to takto na hráči jak úspěšné zoo bude. Protože ke spokojenosti návštěvníků jsou důležité i jiné věci, jako třeba toalety, odpadkové koše a rostliny, tak jako rozmanitost stánků.

Zvířata My Free Zoo čeká na vás
Vytvořit nejlepší zoo na světě!

Upjers-hry: Hrát zdarma

Bezplatné hry v prohlížeči – takto zní velká vášeň Bamberského vývojáře online her Upjers. Už od roku 2006 publikuje Franková společnost Upjers tyto speciální online hry. A to s velkým úspěchem. Takto existuje obrovská komunita spousta hráčů kteří se baví s online hrami od Upjers.

Forum - My Free Zoo