My Free Zoo – Úspěšná zahrada

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Simulační zábava

U My Free Zoo je simulační zábavná hra v prohlížeči. V této hře v prohlížeči se staráte o svou zoologickou zahradu. Stavíte chodníky, zasadíte rostliny, umísťujete ohrady a kupujete nové zvířata. Jak to je v simulačních hrách, tak dostáváte a splňujete v My Free Zoo úlohy.


My Free Zoo

My Free Zoo – Simulace hry

Jak už jméno sugeruje, tak je v simulačních hrách zobrazen část reality. V online hře My Free Zoo je téma zoologická zahrada.

Zoo-Management

V My Free Zoo, zábavné simulační hře, stavíte svou zoologickou zahradu. Můžete hrát dohromady s kamarády nebo hrát sami.

Dejte nový a pohodlný domov na různých exotických zvířat!
Zvyšte svou zoo s mnoha různými zvířaty
Booster Pack vám pomůže budovat větší zoo
Papoušek

Zvířata a návštěvníci

My Free Zoo se řadí mezi simulační hry, ve které jsou tématem návštěvníci a zvířata. To znamená: čím lépe se daří zvířatům ve vašem My Free Zoo a čím lépe se cítí, tím spokojenější jsou návštěvníci. To se samozřejmě zobrazí ve větším počtu návštěvníků. Do vaši zahrady přijde více návštěvníků kteří vydají více peněz. Tímto můžete stále vylepšovat a rozšiřovat vaši zahradu.

My Free Zoo – Funkce hry

Srandovní online hra My Free Zoo patří ke hrám s mnoho funkcemi. V této hře nezůstane nic co by se nedalo splnit. To začíná u mnoho možností zasadit rostliny se kterýma se dá areál vyzdobit a získat body. Velkolepý výběr zvířat přiláká mnoho návštěvníků. Jestli surikaty, nosorožce, žirafy a jiné zvířata – všechny jsou umístěné do různých ohrad jako třeba do džungle, lesní ohrady, savany, nebo do skalních ohrad. Skvělá optika a výborné funkce hry My Free Zoo dělají tuto hru vynikající.

Zvířata My Free Zoo čeká na vás
Vytvořit nejlepší zoo na světě!

Bezplatné simulační hry od Upjers

Bezplatní simulační hry – To je specialita Bamberského vývojáře her Upjers. Od roku 2006 vyvíjí bezplatné hry v prohlížeči u kterých není zapotřebí downloadů a instalací.

Forum - My Free Zoo