My Free Zoo – Úspěšná zahrada

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Zábava ve strategické hře

My Free Zoo je zábavná, strategická hra v prohlížeči. V této online hře se vedete svou vlastní zoologickou zahradu. Stavíte ohrady, chodníky, sadíte keře, květiny, stromy a staráte se o vaše zvířata. Jako je to ve strategických hrách běžné, tak ve vašem zoo musíte splnit určité úlohy.


My Free Zoo

My Free Zoo – Simulační hry

Jak už jméno sugeruje, tak se v simulačních hrách odráží kousek reality. Téma online hry My Free Zoo jsou zoologické zahrady.

Zoo-Management

V zábavné, strategické hře My Free Zoo si stavíte svou vlastní zoologickou zahradu. Můžete hrát sami, nebo s jinými hráči dohromady.

Dejte nový a pohodlný domov na různých exotických zvířat!
Zvyšte svou zoo s mnoha různými zvířaty
Booster Pack vám pomůže budovat větší zoo
Papoušek

My Free Zoo – Zvířata a návštěvníci

My Free Zoo patří mezi simulace zoo ve které jsou lidi a zvířata v přímém vztahu. To znamená: Čím lépe se daří vašim zvířatům ve vašem My Free Zoo, tím spokojenější jsou i vaši návštěvníci. Tohle se ukáže přímo na počtu návštěvníků. Do vašeho zoo pak přijdou i návštěvníci, kteří vydají více peněz a tímto vaše zoologická zahrada může růst dále.

My Free Zoo – Funkce hry

Srandovní zoologická hra v prohlížeči My Free Zoo patří k simulačním hrám, které nabízí mnoho skvělých funkcí. V této simulační hře je vše možné. Začíná to stavěním svého zoo a vyzdobením kytkami, keři a stromy, tak jako dekoračními věci ze kterými se dostanou body. Samozřejmě můžete nakoupit nové zvířata a umístit tyto do vašich postavených ohrad. V pokroku hry si odemknete splněním různých úloh další a lepší vybavení vaši zahrady a vzácnějších zvířat, které přilákají více a více návštěvníků. My Free Zoo už jen přesvědčí ze svými skvělými funkcemi a svou překrásnou grafikou.

Zvířata My Free Zoo čeká na vás
Vytvořit nejlepší zoo na světě!

Bezplatné strategické hry od Upjers

Bezplatné strategické hry – to je specialita a velká vášeň Bamberské společnosti Upjers. Od roku 2006 vyvíjí skvělé hry v prohlížeči, které se dají hrát zcela zdarma bez jakýchkoliv instalací a downloadů.

Forum - My Free Zoo