Zvířecí zábava v zoo hře

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Srandovní zoologická hra

Tato simulace zoo garantuje nejlepší zábavu. Řeč je o srandovní online hře My Free Zoo. V rozmanité zoo hra staví hráč svou vlastní zahradu. Staví ohrady, chodníky, vylepšuje svou zoologickou zahradu stále dál a stará se o své zvířata.


My Free Zoo

Co je My Free Zoo?

U hry My Free Zoo se jedná o simulační hur zoologické zahrady. V této zábavné hře hráči staví své vlastní zoo a pečují o své zvířata.

Pro koho je tato zoo hra vhodná?

Ze svým zábavným principem hry a skvělými funkci se online hra My Free Zoo hodí pro každého. Jestli starý nebo mladý.

Dejte nový a pohodlný domov na různých exotických zvířat!
Zvyšte svou zoo s mnoha různými zvířaty
Booster Pack vám pomůže budovat větší zoo
Papoušek v My Free Zoo

Funkce v zoo hře

Simulační online hra se zoo obsahuje mnoho funkcí a speciálních herních elementů. Takto se ne jen dá rozšířit zahrada, ale hráči mají možnost mezi sebou komunikovat a navzájem si pomáhat. Každý hráč má svůj seznam s kamarády do kterého si může pozvat jiné hráče. Takto jsou hráči ve hře spojení a můžou si navzájem pomáhat a obdivovat své a druhé zoologické zahrady.

My Free Zoo – Skvělé možnosti ve hře

Už jen počet a výběr zvířat ve hře je velkolepý. Podle toho v jakém levelu hráč je, tak může koupit a umístit nové a vzácnější zvířata do své zoologické zahrady. Třeba ovce, prasata, želvy, surikaty, bisony a mnoho více. K tomu existují různé druhy ohrad ve kterých se zvířata cítí dobře. Tak existují například lesní, džunglové, lední a vodní ohrady. Samozřejmě se nedá každý druh zvířete umístit do každého druhu ohrady. Tučňák třeba nepřežije v lesní ohradě. A ovce v lední ohradě by opravdu vypadala divně. Různé varianty ohrad zaručují rozmanitost hry. Takto zůstane hra vždy v pohybu a nabízí hráčům vždy skvělou a napínavou zábavu.

Zvířata My Free Zoo čeká na vás
Vytvořit nejlepší zoo na světě!

Hrát zdarma: Upjers-Browsergames

Bamberská společnost Upjers vyvíjí online hry už od roku 2006. Všechny hry od Upjers jsou zdarma a dají se hrát v prohlížeči a to bez jakýchkoliv downloadů nebo instalací. Dnes už hrají milióny hráčů po celém světě hry od Upjers. Rozsah žánrů her od Upjers je velice velký a obsahuje třeba simulaci farmy, automobilů až po kouzelníky a také simulaci zoologické zahrady.

Forum - My Free Zoo