Zoo hra ze šmrncem: My Free Zoo

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Zábava v zoologické zahradě

Sladké zvířata, mnoho návštěvníků a zajímavou zábavu v zoo – to vše vám nabízí nová hra My Free Zoo od Upjers. V této zábavné zoo online hře jste v roli ředitele zoologické zahrady a staráte se o váš areál a zvířata.


My Free Zoo

Fascinace zoologických her

Skvělá optika, zajímavá idea hry a rozmanité funkce – to vše dělá velmi přitažlivou fascinaci této zoo hry.

My Free Zoo: Zábava pro všechny

Je jedno jestli mladí nebo staří hráči – směs simulace a strategie dělá z této zoo online hry perfektní zábavu pro každého.

Dejte nový a pohodlný domov na různých exotických zvířat!
Zvyšte svou zoo s mnoha různými zvířaty
Booster Pack vám pomůže budovat větší zoo
Papoušek v My Free Zoo

Funkce zoo hry

My Free Zoo vám nabízí mnoho zajímavých a zábavných prvků hry. Tak už je třeba obrovský výběr dekorací, rostlin a zvířat jeden prvek, který zajišťuje stálou kvalitu hry. Hráč si může v My Free Zoo sám rozhodnout kde a jak postavit chodníky, ohrady a dá své zahradě svůj osobní vzhled. Prakticky přinesou skoro všechny zařízení hráči v zoo body nebo zoo dolary.

Oblasti hry My Free Zoo

V My Free Zoo existují různé oblasti hry, které se liší svými funkcemi. V ohradách se hráč stará o své zvířata. Krmí je, hraje si s nimi a dává pozor, aby se jim dařilo dobře. Malé obchody v zoo hráčovi přinesou peníze za které se zahrada dá dále vylepšit a rozšířit. Ale i toalety a personál přispějí k oblíbenosti u návštěvníků. Čím spokojenější jsou zvířata, tím spokojenější a více návštěvníků zoo navštíví a tím rychleji se zahrada dá rozšířit. K tomu dostanou hráči určité úlohy, takzvané questy, které přinesou skvělé bonusy. Takto dělá směs různých funkcí a oblastí hry skvělý zážitek a zábavu pro každého. Každým levelem přibudou nové prvky.

Zvířata My Free Zoo čeká na vás
Vytvořit nejlepší zoo na světě!

Hrát zdarma: Upjers-Browsergames

Hry jsou základní lidskou potřebou. A o mnoho lepší je to, když hráči mají možnost hrát dobré hry zcela zdarma. Od roku 2006 společnost Upjers z Bamberku vyvíjí vynikající online hry. Jsou to hry, které se dají hrát zdarma přímo v prohlížeči a to bez downloadů a instalací. K výběru patří i zoo hry.

Forum - My Free Zoo