Zábavné hry se zvířaty v My Free Zoo

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Zážitek se zvířaty

Hezké grafiky, pěkné animace a nadšení návštěvníci zoologické zahrady – Ve virtuální hře My Free Zoo jsou zvířata opravdové hvězdy. Jako je ve hrách se zvířaty běžné, tak se hráč stará o svou zahradu a pečuje o své milované zvířata.


My Free Zoo

Idea ve zvířecí hry

Hry se zvířaty dají hráčům možnost se starat o různé zvířata, odchovat mláďata a presentovat své zoo jiným hráčům.

My Free Zoo: Zábava se zvířaty

Se svými skvělými funkcemi a napínavými úlohami nabízí hra My Free Zoo svým hráčům perfektní zábavu.

Dejte nový a pohodlný domov na různých exotických zvířat!
Zvyšte svou zoo s mnoha různými zvířaty
Booster Pack vám pomůže budovat větší zoo
Papoušek v My Free Zoo

Pestré funkce v zoo hře

Jedno kliknutí stačí a už se zvířata a kamarádi ve virtuální zahradě dají potěšit. V online hře My Free Zoo je hráč ředitelem zoologické zahrady a stará se o své zvířata, jako třeba prasata, kozy, želvy, nosorožce a mnoho více. K tomu má výběr z mnoho skvělých funkcí. S péči zvířat tak hráč udržuje oblibu a spokojenost svých návštěvníků. Mimo to může hráč své menší ohrady dodatečně zvětšit a postavit dodatečné předměty jako třeba jezírka a útulky.

Oblasti ve hře My Free Zoo

V My Free Zoo je zahrada rozdělená do různých oblastí. Hlavní oblast je zahrada do které se dají umístit ohrady, zvířata, rostliny a dekorace. Zde platí: Čím spokojenější jsou zvířata, tím spokojenější jsou návštěvníci a tím více peněz je možno si odnést ze stánků. S budovami a dekoracemi se zahrada dá vyzdobit a vylepšit. Takto dostanou zvířata a hráč dodatečné body a Zoo Dolary. S těmito příjmem se zase dá rozšířit zahrada dle představy hráče. Vyzdobení a umístění věcí v zahradě je velmi rozmanité, tak že hra dělá i po delší době mnoho zábavy.

Zvířata My Free Zoo čeká na vás
Vytvořit nejlepší zoo na světě!

Upjers: hrát zdarma

Zábava zcela zdarma – tohle umožňují online hry Bamberského vývojáře Upjers. Od roku 2006 vyvíjí společnost Upjers barevné a pestré hry v prohlížeči, ke kterým patří mezi ekonomické simulace i hry se zvířaty. Všechny hry od Upjers se dají hrát zdarma.

Forum - My Free Zoo